Përballja mes Nurmagomedov dhe Poirer do të zhvillohet me 07 shtator në Abu Dabi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Pandemia e koronavirusit do ta ndryshojë përgjithmonë rendin botëror. Analiza e Henri Kisingerit

HENRY A. KISINGER / Atmosfera surreale e pandemisë së Covid-19 më sjell…

Kosovës vizituan Shqipërinë gjatë fundjavës

Një numër i konsiderueshëm qytetarësh nga Kosova, vizituan këtë fundjavë Shqipërinë.- Advertisment…

Aung San Suu Kyi dënohet sërish me burgim

Një gjykatë në Mianmar – shtet i njohur edhe si Burma –…

“Doja të vrisja Presidentin”- Flet personi që sulmoi priftin dhe murgeshën

Një incident i rëndë ndodhi sot në Francë, ku një i ri…

Partitë politike në pushtet përplasen rreth Ligjit për Prokurorinë Publike (VIDEO)

Ligji për Prokurorinë Speciale Publike përp.las partnerët e pushtetit. Pas qëndrimit së…