Tridhjetë e një vjeçari F.S. nga Gostivari, dje (17-shtator) në orën 19:45 në SPB-Tetovë, ka raportuar se rreth orës 19:00 para shtëpisë së tij në rrugë “”204″” në Gostivar ka qenë i kërcënuar nga personi Z.B. Sipas raportit, për shkak të keqkuptimeve të papastra më parë Z.B. i kishte drejtuar pistoletën ndaj tij.
Janë ndërmarrë masat për të zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Quni: Nuk jemi të interesuar për luftë, por nëse është e pashmangshme, prapë do të fitojmë

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni ka reaguar ndaj deklaratës së presidentit serb,…

Mariupolit: Nuk kemi zgjidhje tjetër përveç se të fillojmë evakuimin

Kryetari i qytetit ukrainas Mariupol, Vadym Boichenko, ka dhënë një deklaratë prekëse…

Fjala e Kancelarit Federal Olaf Scholz drejtuar Maqedonisë së Veriut: “Ne e duam Maqedoninë e Veriut si anëtare të BE-së!”

Kancelari i Republikës Federale të Gjermanisë, Olaf Scholz, i është drejtuar Maqedonisë…

Pas heqjes së kufizimeve, Suedia heq edhe testimin për COVID-19

Suedia ka ndalur testimin në shkallë të gjerë për COVID-19 edhe te…

Ngjarjet e fundit në gjyqësi marrin vëmendjen e BE-së. Ambasadori francez: Duhet vëzhguar me kujdes çdo rast

Ngjarjet e fundit në Maqedoni, sidomos në sistemin e drejtësisë kanë marrë…