Titulli i këtij lajmi është nga fol.mk i publikuar më 15 nëntor 2017. Lidhur me këtë problem, El Cheka, ka publikuar një video deshmi rreth së cilës shprehet:
Kështu kërcnohen shqipëtarët nga njerzit e BDI-së, kështu kërcnonte dhe Naim Memeti se do zhduk fëmijët e dikujt, një video e huazaur që tregon se kërcnimet e Stërvinave kundër shqiptarve nuk kan të ndalur.

Videon mund ta shikoni në këtë link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

BE bënë thirrje të shmanget hapësira ajrore Bjelloruse

Bashkimi Europian po i kërkon linjave ajrore të shmangin hapësirën ajrore Bjelloruse…

Cilat janë efektet e mundshme anësore të vaksinave dhe si krahasohen ato?

Ndërsa bota nuk ka gjasa të mposht shumë shpejt pandeminë, vaksinat u…

Ushtarët izraelitë: Sistemi antiraketor na sëmuri me kancer!

Një grup ushtarësh izraelitë pretendojnë se sistemi i mbrojtjes anti-raketë, Iron Dome…

Regjistrohen 30.615 viktima nga COVID-19 në Britani

Numri i viktimave nga koronavirusi në Britaninë e Madhe është rritur në…

Shembet tribuna gjatë ndeshjeve me dema, 4 viktima

Mbi 300 të plagosur nga ngjarja tragjike në Kolumbi Të paktën katër…