Shtatëdhjetë e pesë vjeçari A.R. nga Bogovina e Tetovës, dje (06-shkurt) në ora 10:45 në SPB -Tetovë ka raportuar se në rrugën lokale të fshatit është kafshuar nga një qen endacak./TS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Macron: Ekzistojnë gjasat për paqe në Ukrainë

Presidenti francez Emmanuel Macron, ka deklaruar sot se beson se ekzistojnë gjasat…

Kamberi e quan dështim referendumin në Serbi

Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi e ka quajtur dështim…

Raportime për ngacmime dhe kërcënime në qendrat e votimit

Votuesi e Karolinë së Veriut po raportojnë për ngacmime dhe frikësim të…

Von der Leyen: Deri më tani nuk ka asnjë provë që Kina do të furnizojë me armë Rusinë

Bashkimi Europian tha se nuk ka parë “asnjë provë deri më tani”…

Blinken flet me Vuçiqin për domosdoshmërinë e arritjes së shpejtë të marrëveshjes

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, pas Albin Kurtit ka biseduar në…