Me sa vite u dënua Gordana Jankullovska, Sasho Mihajllkov, Nikolla Gruevski, Ejup Halimi, Ismet Guri, Bujar Osmani, Ali Ahmeti, Musa Xhaferri, Lube Boshkovski, vrasêsi i dy të rinjve ne Gostivar, vrasësi i Almirit, vrasësi i asaj nëne në Gostivar, vrasësi i komandant Shqiponjës, a ska drejtësi për ta?
O popull rrini e pini kafe se ja ku po na dërgon ajo heshtja dhe frika juaj, 200 eurot që u jep partia sot na dhan burgim të përjetshëm, aq leht i shitët ata që u sollen lirin?
Turpi u mbuloft
El Chekaa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…