Presidenti amerikan Joe Biden ka konfirmuar se do të kandidojë për zgjedhjet presidenciale në vitin 2024.

Njoftimi është bërë përmes një videoje promovuese, shkruan BBC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Zaev shtyn dorëheqjen, autorizohet për negociata

Kryetari i LSDM-së dhe kryeministri, Zoran Zaev do ta shtyjë dorëheqjen e…

(VIDEO) Lëvizja Besa – Tetovë me kritika të shumta ndaj kryetares Teuta Arifi

Lëvizja BESA, sot në Tetovë, nëpërmjet një konference pë gazetarët , shprehu…

Zbuten tensionet midis Turqisë dhe vendeve perëndimore

Tensionet midis Turqisë dhe dhjetë vendeve perëndimore u zbutën, pak ditë pasi…

Johnson premton më shumë mbështetje për Ukrainën në bisedën e tij telefonike me Zelenskyn

Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson, ka pasur bisedën e tij…

Rusia refuzon thirrjen për të çmilitarizuar zonën e centralit bërthamor Zaporizhzhia

Rusia ka refuzuar apelet për një çmilitarizim të plotë të zonës rreth…