Kryetari i KSHZ-së Aleksandar Dashtevski në konferencën e dytë për shtyp deklaroi se janë pranuar 109 ankesa, ndërsa janë refuzuar 65 prej tyre, njofton Telegrafi Maqedoni.

Jehona e daljes deri ora 11:00 është 14.18 përqind.

Nga KSHZ njoftojnë se në disa vendvotime ka pasur ndërprerje të votimit për më shumë se një orë për shkaqe teknike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

“Më mirë për Tetovën: Dy muaj nga tragjedia në spitalin e Tetovës, nuk ka as përgjegjësi penale e as morale

Hamdi Sulemani nga nisma qytetare “Më mirë për Tetovën” në konferencë për…

Ushtria serbe vazhdon me provokime, stërvitet përgjatë kufirit me Kosovën

Pjesëtarët e ushtrisë së Serbisë, gjatë ditëve të festës së Vitit të…

​KE sot publikon raportin për Kosovën

Komisioni Evropian (KE) do ta publikojë paketën vjetore të zgjerimit, si dhe…

“Më shumë goditje për ekonominë e Rusisë po vijnë”

Pas një telefonate me Sekretarin e Shtetit të SHBA, Antony Blinken, ministri…

“Premtoi shumë parash për vrasjen e tij?”/ Zbulohet nga erdhi kërcënimi me jetë për Albin Kurtin

Policia e Kosovës ka përforcuar sigurinë e Kryeministrit Albin Kurti në banesë…