El Cheka:

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi

Musa Xhaferri dhe Blerim Bexheti si qe duket nuk mund tua prishin nderin Mihajllkovave dhe ketyre te VMROVCAVE, edhe postet w rendesishme ua japin, gjyqesia ne shtetin e kiros si qe duket krejt ne kontroll qenka nga nje familje!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Bogoevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit, Ahmeti nuk e ka ndërmend!

Deputeti Pavle Bogoevski ka paraqitur dorëheqjen e tij deri tek shërbimet parlamentare.…

Deklarata shokuese e zyrtarit kinez: Koronavirusin në Kinë e solli ushtria amerikane

Zëdhënësi i Ministrisë së Jashtme të Kinës Zhao Lijian ka bërë deklaratë…

“Nuk morëm Kosovën, të marrim Bosnjën”, serbët dhe dokumenti për ndryshimin e kufijve

Dokumenti “non-paper” që kryeministri slloven Janez Janša thuhet të ketë dorëzuar në…

‘Ose vaksinën, ose burgun’/ Presidenti filipinas ‘kërcënon’ personat që nuk vaksinohen!

Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte ka kërcënuar se do t’i burgosë personat…

Turqia ndihmon SHBA me 500 mijë kite testimi për Covid 19

Turqia ka dërguar së fundmi 500,000 kite testimi për koronavirusin në Shtetet…