Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Emshir” në lokalin “Exit Large Bar”.

Sipas informatave të para të policisë, personi që ka mbetur i lënduar është B.A, 37 vjeçar.

Ndërkohë burime të Insajderit kanë mësuar se bëhet fjalë për Burim Ajetin.

Të njëjtat burime thonë se Ajeti është nga Maqedonia e Veriut përkatësisht nga Haraçina.

“Sot rreth orës 21:00 policia ka marrë informatën për një plagosje me armë zjarri, në një lokal, në lagjen Emshir të Prishtinës, Nga arma e zjarrit lëndime ka pësuar një person, B.A, mashkull 37 vjeç, i cili është dërguar për tretman mjekësor. Aktualisht hetuesit policor, në koordinim me prokurorin e shtetit janë duke punuar për të ndriçuar dhe sqaruar të gjitha rrethanat që kanë të bëjnë me këtë ngjarje”, tha zëdhënsja e policise, Flora Ahmeti./insajderi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

OKB i bën thirrje Bosnjës të mos vendos emigrantët në vende të pasigurta

Kombet e Bashkuara i bënë thirrje të martën Bosnje e Hercegovinës që…

Policia e Kosovës mbyll vendkalimet në Bërnjak e Jarinë

Ministria e Punëve të Brendshme, ka mbyllur vendkalimet kufitare të Kosovës me…

Tensionet mes Britanisë dhe Francës po rriten, britanikët kërcënojnë me hakmarrje rreth peshkimit

Britania e Madhe mund të urdhërojë ndaljen e më shumë anijeve franceze…

PDK pritet të zgjedh sot Kryesinë e re

Partia Demokratike e Kosovës sot pritet të mbledhë Këshillin Drejtues ku do…

Blinken nga Jerusalemi bën thirrje për ulje të tensioneve, pas përshkallëzimit të dhunës

Sekretari amerikan i shtetit, Antony Blinken, i ka bërë thirrje Izraelit dhe…