Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës 9majit 2015 te cilit ka shumē individ e politikan te cilit jan të perzier ne kurthin mir te pergaditur nga Sherbimet tani te njohura per opinion, Nenxitje dhe tradheti per interesa personale dhe politike, Unë nuk kerkojë Liri po vetem zbardhjen e rastit kumanovës dhe gjitha rastet e montura qe nga 2002 deri me ditë te sotme dhe vrasjet e komandatave,
Qe te dalin ashtuqujaterit patriota e komandanta te” Bashkimit per Intergrim dhe bashkë pjesëmarsit ne qeveri Organizat teroriste VMRO DPMNE te cilit dhe me 27prill kan dorë tentim zhdukjen fizikishtê patriotit dhe Liderit zoti.Ziadin Sela sy pa trembur ku dhe miku imë Feta Alimi eshtè i denuar pse e shpetojë Nga tentim vrasja makabre nen urdhenat e BDI_së dhe VMRO DPMNE’s nga e njeta prokurore u akuzuam me Deshmi te manipuluar videoinqizime foto e deshmitarê te rrejshem , Dhe per ketë Bdi e ngriti dhe ne detyrë Vilma Rusokovska e njeta dhe mikun tim Feta Alimin e akuzojë me deshmi te rrejshem veq pse nuk i ka Lenë qe te kryen misionin E BDI_së Dhe VMRO DMNE per Eliminimin fizikishtë te Liderit Ash zotit ,Ziadin Sela !!

Organizatori Blerim Ahmedi me keshillin e protestave ne iliridë,
Ne date 01.11.2019 diten e premte ne ora 14:00 do te protestohet
Vendgrumbullimi ne Çair (tek parku) marshimi drejt parlamentit .
🇦🇱👐🇦🇱Një popull që zgjedh në krye të vendit njerëz të korruptuar, hajdutë maskarenjë dhe tradhëtarë…. Nuk eshtë Viktimē! Po eshtë Bashkëpunëtorë i tyre !! Gorge Orwell.

Çfarë momenti!

Çfarë knaqësie kur nis mbyllja e një cikli të mbrapshtë dhe çnjerëzues 20 vjeçar te klanit zajazit.

Çfarë knaqësie kur iliridës i hiqet laku i krimit nga fyti dhe popullit të saj i rikthehet frymëmarrja.

Çfarë ndjesie kur mendimet e sinqerta dhe qëillimi i mirë nuk të shkojnë huq dhe të vendosin në anën e ndershme të historisë.
E paçim iliridën!
E paçim njëri-tjetrin!
Bandat qafen e thefshin,Si kofshin vofshin!!

Unë personalishtê Shek Hallaçi per herë te parë ju kerkojë përkrahajen tuaj antarve simpatizantetve te
” ALEANCËS PER SHQIPTAR DHE LEVIZJES BESA” Bashkimi ban fuqi populli imë Atdhe Dashës “FALIMINDERIT PER PËRKRAHAJEN TUAJ” Respekt nga zemra 🇦🇱
Zoti i bekoftë shqiptaret 🙏

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Dëshmitari i PSP-së: E dinim se si Mijallkov dhe Grujevski futeshin në sistemin e përgjimeve

Sasho Trajkovski, inxhinier në ish-DSK, dëshmitar i PSP-së për rastin “Shënjestra-Fortesa”, në…

Kumanovë / Ata që s’kanë të lajmërohen për ndihma

Kryetari i komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski përmes një statusi në fejsbuk…

Kurti për “Ballkanin e Hapur”: Hapje ndaj ndikimeve ruse e kineze, Serbia e Vuçiqi duhet të ballafaqohen me të kaluarën kriminale

Kryeministri Albin Kurti ka komentuar takimin e tri shteteve fqinjë për “Mini…

Kryetari i Londrës ofron mbështetje për familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri

Londra është solidarizuar me familjet e prekura nga tërmeti i disa ditëve…

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim…