Sheqerim Ahmeti i njohur si “El Cheka” vazhdon me publikim e  bisedave të përgjuara. S
Së fundmi fb profili “El Chekaa” vie me dy përgjime përmes të cilave
lehtë e mirë shqiptarët mund të mësojnë se nga çfar sublejkti politik janë udhëhequr dhe nga kush kanë pritur avansimin e çështjeve të tyre!

Lidhur me përgjimet në fjalë, El Cheka thotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Pritshmëri të pakta për takimin e Presidentit Joe Biden me Presidentin kinez Xi Jinping

Zyrtarët e Shtëpisë së Bardhë po përpiqen të ulin pritshmëritë përpara takimit…

Seminar për çështje bilaterale në kuadër të Ballkanit Perëndimor

Në organizim të Ministrisë së Punëve të Jashtme sot mbahet Seminari për…

Zbardhet dinamika e masakrës në Elbasan, ish-polici i RENEA-s e qëlloi Pjerinin me plumb në kokë, më pas disa herë kur ishte shtrirë, dhëndrrin e tij e qëlloi në qafë dhe bark (DETAJE)

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngajrjen e rëndë që…

Karakaçanov: Identiteti maqedonas nuk ka ekzistuar para vitit 1944, këtë e di çdo njeri normal

Zv. kryeministri dhe ministri Bullgar i Mbrojtjes Krasimir Karakaçanov përsëri u shfaq…

Liderët e Ballkanit Perëndimor mblidhen në Bruksel

Të martën në Bruksel do të mblidhen liderët e vendeve të Ballkanit…