Një 44 vjeçar nga Kosova ka vdekur në Gjermani.

Sipas raportimit të Veriu.info B.N, dyshohet se u vra nga dhëndrri duke e goditur me thikë pas shpine.

Klankosova.tv ka provuar të kontaktojë me familjarët por ende nuk ka marrë ndonjë përgjigje lidhur me shkakun se si ka ndodhur rasti.

Do të ju mbajmë të informuar lidhur me rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Ish-zëdhënësi i NATO-s, Jamie Shea: Serbia ta zgjedhë BE-në para Rusisë

Jamie Shea, ish-zëdhënës i NATO-s në kohën e bombardimeve mbi Serbinë ka thënë…

Kapet drogë dhe armatim në Hasanbeg, dy të arrestuar

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së sotme në…

90 persona që dyshohet se u helmuan në Deçan u trajtuan në Spitalin e Pejës, 62 nga ta fëmijë

Që nga e shtuna 90 persona të cilët dyshohet që u helmuan…

Lehona nga Kumanova pozitive me koronavirus, testohet një lehonë nga Ohri

Shtatëzëna 27-vjeçare nga Kumanova që ka rezultuar pozitiv me koronavirus gjatë natës…

Zakharieva: Nëse Petkov dëshiron të heqë veton, ndërsa RMV nuk po ndërmerr asnjë masë, presioni normalisht do të rritet

Nëse kryeministri Petkov thotë se do të heqë veton dhe Republika e…