Një trup i pa jetë është gjetur në afërsi të kazermës, përkatësisht 1km nga vendi ku më 27 shtator u aksidentua i riu nga Kumanova Erdon Ramadani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Uragani i rrallë Nicole godet Floridën, ndërpret energjinë elektrike

Rreth 215 mijë shtëpi dhe biznese në Florida kanë mbetur pa energji…

SHBA – arrin në 100 mijë në ditë mesatarja e rasteve me COVID-19

Shtetet e Bashkuara kanë tani mesatarisht 100,000 infeksione të reja në ditë…

Grabitje me armë në Shkup

Sonte rreth orës 22:20 minuta S.Xh. ka denoncuar në polici se në…

Kush është Laris Gajser, gazetari që publikoi incizimet e Boki 13

Laris Gaiser, është gazetar në gazetën “La Verita”. Ai sot u paraqit…

Gazeta zvicerane shkruan për ngjarjen tragjike të 18 vjeçares nga Ferizaj

Gazeta zvicerane “20 minuten.ch” ka shkruajtur për ngjarjen tragjike që ka ndodhur…