Të hënën në orët e hershme të mëngjesit, tre persona nga Shkupi kanë gjetur një trup pa shenja jete në komunën Gazi babë të Shkupit. Sipas policisë, trupi i pajetë është gjetur në ujërat e një seperacioni.

“Më 17.05.2021 në ora 7 e 20 minuta, S.D. (21) e ka njoftuar policinë se në ra 5 e 30 minuta, deri sa kanë qenë bashkë me A.N. dhe F.N. kanë vërejtur një trup pa jetë në ujërat e seperacionit. Mjeku i emergjencës është konstatuar vdekje pa gjurmë të dhunës”, njoftoi MPB, raporton gazeta Lajm.
Trupi i pajetë me urdhër të prokurorit është dorëzuar për obduksion, kurse ekip policor ka zhvilluar hetime në vendin e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…