Pas kërkimeve disa orëshe, Policia e Maqedonisë së Veriut ka arritur ta gjejë makinën, e cila sot ka rënë në lumin Vardar në hyrje të Zhelinës.

Por, autoritetet vazhdojnë kërkimin e shoferit. Në aksion është bashkangjitur edhe Njësiti për Intervenim të Shpejtë, të cilët kanë ardhur me kërkesë të Ndihmës së Shpejtë.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa sipas dëshmitarëve bëhet fjalë për një makinë me targa të Kumanovës.

Pritet që më vonë autoritetet të japin detaje shtesë në lidhje me këtë aksident.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Gjatë 24 orëve të kaluara orën policore nuk e kanë respektuar 42 persona

Gjatë 24 orëve të kaluara në nivel të gjithë shtetit gjithsej 42…

Gjermania dërgon armë në Turqi edhe përkundër ndërhyrjes në Siri

Gjermania miratoi dërgimin e armëve me vlerë prej miliona eurosh në Turqi,…

Kallëzim penal ndaj Ana Brnabiçit dhe dy ministreve të qeverisë serbe

Ekipi juridik i Partisë Popullore ka bërë kallëzim penal kundër kryeministres të…

Kaliforni, Pandemia detyron lirimin e 8 mijë të dënuarve

Për shkak të rritjes së rasteve të reja me COVID-19, kryetari i…

Bundestagu voton për dërgimin e armëve të rënda në Ukrainë

Kancelari gjerman Olaf Scholz është kritikuar ashpër për mungesën e tij në…