Disa mjete të dyshimta janë hasur nga një person në Mitrovicë.

Rasti ka ndodhur gjatë së hënës rreth orës 15:10.

Njësia e deminimit e KFOR-it ka bërë tërheqjen në mënyrë të sigurt të gjashtë predhave, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Data, qytetarët kërkojnë luftë ndaj korrupsionit

Qytetarët kanë mendime të ndryshme rreth debatin për datës së bisedimeve për…

Kurti: Po të kishte referendum për bashkim me Shqipërinë, do të votoja pro

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje Albin Kurti është deklaruar në lidhje…

Tre persona therin me thikë një burrë në Prishtinë

Një burrë, pas një konflikti verbal dhe fizik me tre të dyshuar,…

Raportohet se trupat amerikane të NATO-s janë vendosur në veri pas dështimit të negociatave në Bruksel

Trupat amerikane në kuadër të NATO-s janë vendosur përgjatë rrugëve kryesore në…

Sveçla deklarohet për kokainën që u kap në Lipjan: Kosova nuk do të jetë më streha e kriminelëve

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla ka reaguar pas…