Ngjashmëria që kanë mes vete këta tre burra me pozita të larta, ka bërë që dikush të ilustrojë edhe me fotografi këtë fenomen.

E gjitha duket të ketë ndodhur kur Charles Michel i Bashkimit Europian, kreu vizitë në zonat ukrainase të luftës, kur takoi kryeministrin e Ukrainës, Denys Shmygal.

Këtë gjë e bënë të duket edhe më reale, kur këtij takimi ”ia bashkuan” edhe ministrin e mbrojtjes së Ukrainës, Oleksiy Reznikov.

Në rrjete sociale këto fotografi ngjallën diskutim virtual, për të cilat askush s’e përcaktonte dot se cili është cili nga të pranishmit në imazh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Putin arreston spiunët e vet, dyshon se e mashtruan për Ukrainën

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nisur një “sulm” drejt agjencisë që konsiderohet…

Shpërthim i fuqishme në Beograd, ka të lënduar

Pesë persona janë lënduar nga një shpërthim i një bombole gazi në…

Lajçak takon Reekerin, flasin për Ballkanin Perëndimor

Emisari i Bashkimit Evropian për dialogun, Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak ka takuar sot…

Kumanova sërish kërkon nga Qeveria që ta shpallë karantinë të gjithë territorin e komunës

Shtabi komunal për krizë, mbrojtje dhe shpëtim në Kumanovë mbajti një takim…

Kryediplomati ukrainas bën thirrje për embargo globale ndaj naftës ruse

Ministri i Punëve të Jashtme të Ukrainës, Dmytro Kuleba, po i bën…