Çka flet fotoja ku shihet Shaqir Fetai me ekselencën e tij, ambasadorin e Arabisë Saudie në Tiranë, z. Faisal bin Gazi Hifzi! Të fotografuar me dhuratën që ia ka dhënë Shaqir Fetai? Po çka i ka dhënë? Në krejt botën, sipas normave protokolare, palët fotografone duke dhënë-marrë dhuratën, apo, me dhuratën që e ka dhuruar nikoqiri! Dhurata është e rëndësishme dhe jo paketimi i dhuratës! Vetëm Shaqir Fetai reklamon qeset prej letre të BFI-së. Një Zot e di se ç’fshihet brenda!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Dalin pamjet nga shpërthimi i deposë së armëve në Siberi, bëhet evakuim emergjent nga zona (VIDEO)

Një shpërthim në një depo të armëve ruse në Siberi ka lëndaur…

Sulm terrorist në një xhami në Oslo

Një sulm me armë ka ndodhur sot në një xhami në Oslo…

Osmani në Portugali: Ky vend u bë pjesë e intervenimit të NATO-s në Kosovë, u vendosët në anën e duhur të historisë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani po qëndron për vizitë zyrtare në Portugali,…

Pendarovski: Vendimi i Brukselit ishte goditje për të gjithë

Në të vërtetë ishte një goditje për të gjithë, jo vetëm për…

Tragjedi në Kosovë | Digjet shtëpia në Gjakovë, dyshohet se janë djegur 2 fëmijë

Një tragjedi ka ndodhur sot në Kosovë. Mediat vendase raportojnë se një…