Anonim nga nje njeri familjar i Shkreti shkojn e Kasirin.

Pershendetje Ardian te uroj per shkrimet e guximshme.I lexova shkrimet e fundit ne lidhje me gjykaten edhe policin e tetoves fund e krye sakt.Do t kisha lutur qe ta ngresh si shqetesim edhe me te madh problemin me kamatashat ne Tetove ku shume njerez te ndershem dhe te rinj kan ra pre e tyre.Ne shume qytete te MK ka pasur aksione dhe jane arestuar kamatasha-reketasha jo krejt po ne Tetove ende ska patur arestime edhe pse ka shume ankesa ne polici qe zhvaten me vite ose kan perfundu ne koshat e plehrave.Cuditem se si nje njeri i kerkuar nga interpoli per vrasje kidnatim e tjer ne Gjermani ecen i.lire ne Tetove dhe eshte kryekamatashi-Reketashi,Kamatashat-Reketashat i kane shkretu shume familje ne Tetove. Nese esht nevoja edhe emrin edhe foto do publikojm,me e keqja esht se Polici Tetove e kemi lajmru disa her ,Te lutem anonim.Flm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…