Anonim nga nje njeri familjar i Shkreti shkojn e Kasirin.

Pershendetje Ardian te uroj per shkrimet e guximshme.I lexova shkrimet e fundit ne lidhje me gjykaten edhe policin e tetoves fund e krye sakt.Do t kisha lutur qe ta ngresh si shqetesim edhe me te madh problemin me kamatashat ne Tetove ku shume njerez te ndershem dhe te rinj kan ra pre e tyre.Ne shume qytete te MK ka pasur aksione dhe jane arestuar kamatasha-reketasha jo krejt po ne Tetove ende ska patur arestime edhe pse ka shume ankesa ne polici qe zhvaten me vite ose kan perfundu ne koshat e plehrave.Cuditem se si nje njeri i kerkuar nga interpoli per vrasje kidnatim e tjer ne Gjermani ecen i.lire ne Tetove dhe eshte kryekamatashi-Reketashi,Kamatashat-Reketashat i kane shkretu shume familje ne Tetove. Nese esht nevoja edhe emrin edhe foto do publikojm,me e keqja esht se Polici Tetove e kemi lajmru disa her ,Te lutem anonim.Flm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Ambasadorja amerikane: Korrupsioni dhe ikja e të rinjve janë problemet më të mëdha të Maqedonisë

Ambasadorja e SHBA-së në vend, Kate Marie Byrnes, në “Programi 200″ në…

Çështja e të zhdukurve plagë e hapur për familjet e viktimave

Kizhevaku, 285 kilometra në jug të Beogradit. Në këtë vend malor, në…

Aziri: Të hënë e dorëzojmë propozim ligjin për shtetësi

Deputeti i koalicionit Aleanca për Shqiptarët-Alternativa, Elmi Aziri, ka deklaruar se të…

Mbeten edhe tetë ratifikime deri në anëtarësim të plotfuqishëm në NATO

Pas ratifikimit të Protokollit për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut…

Serbia nuk do ta ekstradojë kriminelin e luftës në Bosnje, Vuçiq: Ai është mjek i respektuar

Serbia nuk do të ekstradojë në Bosnje të paditurin për krime lufte…