El Cheka dhe të tjerët:

Biznesmenet e Tetoves duhet te jen me sy cel sepse eshte cu në këmb bythpambuku.
Me urdhëra nga shtabi i BDI-së Reçic, Alajdin Havziu fillon të dëmtoj bizneset shqiptare që punojn me djers për të siguruar një kafshat buke familjes së tyre.
Alajdini duhet ta di se nëse ligji ekziston atëher duhet të jet i njejt për të gjith!
Nga telefonatat që morri nga Shefik Ismaili shofer i Ali Stervines, Alajdin bythpambuku filloj te denoj disa biznese shqipetare qe kaluan shifren e 10-mijeurove vetem perse ata nuk jan te nje mendimi me stervinat!
Krahu ku jan lokalet maqedonase as vizitohet nga Alajdin bythpambuku, perse duhet te denoj shqiptaret, apo te gjith duhet te largohen te punojn jasht vendit e keta te ken kontroll mbi gjithcka.
#Bythpambuk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Dy aeroplanë udhëtarësh përplasen mes vete në Aeroportin e Frankfurt

Autoritetet gjermane njoftuan se një përplasje e vogël ka ndodhur mes dy…

Lajçak e lë të hapur mundësinë e ndryshimit të kushtetutave të Kosovës dhe Serbisë

Emisari Special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi Miroslav Lajçak vlerëson se…

Kovid 19 RMV/ Asnjë vikimë, 9 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer…

Zelensky: Nuk do të ketë më negociata nëse Rusia organizon “pseudo referendume” në rajonet e pushtuara

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky tha të shtunën se nëse ukrainasit në qytetin…

Lagja e Trimave”, 13 të burgosur kërkojnë transferim në Kosovë

Kërkesat e shtetasve kosovarë të dënuar në rastin “Lagja e Trimave” akoma…