El Cheka ka një përgjigje për Nevzat Bejten dhe të gjithë ata që e shpifin. Ai përmes një postimi në facebook thotë :

Duhet tja tregoj këshilltarit të Xatit çka do të thot El Cheka pasi shpif dhe thot se është emër agjenti Rus.
“El Cheka” është emër i një lloji sëmundje e ngjashme me atë të kancerit që zdhuk specien e quajtur “Stërvina”; kjo smundje ka filluar të përhahpet në Reçic të vogël në selin e Duit!
Çyp çyp stërvina!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…