Sheqerim Ahmeti i njohur si “El Cheka” i’a ka kthyer përgjigjen kryeministrit Zoran Zaev, i cili sot e porositi publikuesin e “bombave” nga Amerika se do të përgjigjet. Ja çfarë shkruan El Cheka në facebook:

“Zoran Zaev e di ku e ke hallin te dështimi i krimint të organizuar që kishe me PSP-në, dështoj plani reketimit dhe shantazhimit!
Paskam thyer zakonet, atëher “da ti go j*bam zakonite” e atij shteti që liron kriminelat çdo ditë dhe mban shqiptarët burgjeve, mos harro merre dhe Alin me Nikollçen e niseni këtej , copa kufomash të ngordhura që ditën kur erdhët në jet!”, shkruan El Cheka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Kaklamanis: Jemi të obliguar ta respektojmë Marrëveshjen e Prespës

Demokracia e Re është parti e përgjegjshme dhe duhet, për fat të…

“Mirë se vini në ferr” – ushtria ukrainase pajiset me armë anti-tank, NLAW

Ushtria ukrainase ka njoftuar përmes një postimi në Twitter se është pajisur…

Gërxhaliu: Po presim çdo moment për të shkuar në Rashkë – terreni për gjetjen e mbetjeve kockore është shumë i thepisur dhe i vështirë

Të hënën janë gjetur mbetje mortore në një pjesë malore mes Rashkës…

Pas heqjes së kufizimeve, Suedia heq edhe testimin për COVID-19

Suedia ka ndalur testimin në shkallë të gjerë për COVID-19 edhe te…

Mickoski: Zaevin do ta durojmë edhe pak javë

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski është I bindur se pakënaqësia mes partnerëve…