Pas rastit të dite më parë kur për tentim përdhunimi të një të miture, në pranga u vu S.M, të cilit iu caktua masa e paraburgimit prej 30 ditësh, mbrëmë, në SPB Tetovë është denoncuar edhe një rast tjetër i tentimit për përdhunim të një të miture.

E ëma e të miturës, mbrëmë në Sektorin e Punëve të brendshme të Tetovës, ka denoncuar se ditë më parë, personi me iniciale N.N., nga rrethina e Tetovës, ka tentuar të përdhunojë vajzën e saj 13 vjeçare. Pas denoncimit, në policinë e Tetovës është thirrur personi i lartpërmendur i cili është mbajtur për dokumentim të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…