Njëzetë e katër vjeçari R.U. nga fshati Tenovë e Tetovës, dje (25-Gusht) në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, ka denoncuar se rreth orës 15 e 30 minuta, duke lëvizur në drejtim të fshatit Pirok, me veturën e tij ,,Audi A3,, me targa të Tetovës, ka qenë i ndjekur nga vetura e tipit ,,BMV,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 31-vjeçari R.S. nga fshati Pallçisht i Poshtëm,  i cili  së bashku me 26-vjeçarin A.H. nga fshati Tenovë dhe një femër e panjohur e kanë sulmuar fizikisht./TS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…