Në njërën nga “bombat” e publikuara nga El Cheka, kreu i BDI-së Ali Ahmeti dhe ish zv.ministri i MPB, Xhelal Bajrami, flasin lidhur me problemet me të cilat ballafaqohen nga grup banditësh brenda BDI-së!

Xhelal Bajrami shefit të partisë, Ali Ahmetit, i thotë se është në konflikt, është i përcjellur dhe po e kërkojnë ta vrasin! Këtë hall të vetin e qanë me Ali Ahmetin dhe me të kërkon të takohet për ta njoftuar në detaje!

Në postimin e “bombës” El Cheka bën këtë bashkangjitje:

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi

Banda e Izet Mexhitit dhe Beqir Asanit paskan dashur që ta vrasin Xhelal Bajramin sipas Xhelalit që i tregon Alis, kur u kap zullumi kështu do përfundoni duke u vrar ne mest veti, ja cfar shteti zv.ministri i policis kercnohet me jet dhe ndiqet nga disa banda qe te vritet, ku si qe thot edhe vet makinat i kan mbush me armatim, dhe sot e kesaj dite ata jan te lir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…