Dy persona të dyshimtë janë parë në Xhaminë e Madhe në Mitrovicë.
Lajmi.net ka siguruar pamje të momentit kur veçse kishte arritur Policia e Kosovës, përkatësisht një numër i madh i tyre.

Autoritetet filluan me kontrollet e detajuara, ndërsa dy të apostrofuarit, pra të dyshimtët janë marrë për në stacion policor.

Përderisa nuk dihen dyshimet, lajmi.net kontaktoi me Policinë e Kosovës në Mitrovicë, me këta të fundit që kanë qenë të paqasshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Kaos me fluturimet nga Gjermania, sot e pësojnë 134 mijë pasagjerë

Greva e stafit të administratës së kompanisë Lufthansa -s  ka sjell një kaos të papare…

​Mblidhet grupi punues i BE-së, në agjendë liberalizimi i vizave për Kosovën

Grupi punues i Këshillit të Bashkimit Evropian për viza do të mblidhet…

Vritet një person nga Shkupi në Halkidiki të Greqisë, një tjetër mbetet i plagosur

Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i ngjarjes së…

Arrestohen nga policia dy persona nga Tetova

Pjestarët e policisë të SPB- Tetovë dje (02-mars) rreth orës 15.00, në…

Plenkoviq për deklaratën e Milanoviqit: Askush nuk e aneksoi Kosovën

Kryeministri kroat Andrej Plenkoviq tha se Kosova nuk është aneksuar sepse atëherë…