Ministria e Punëve të Brendshme njofton se pak para mesnate në rajonin e Gostivarit policia ka arrestuar dy persona pasi tek të njëjtit është gjetur kokainë.

“Me datë 06.05.2022, në ora 23:05 në Gostivar, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor i Gostivarit kanë arrestuar E.A. (56) nga fshati Lakavicë dhe H.J.(38) nga Gostivari pasi tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar kokainë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të parashtrohet kallëxim përkatës”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Arrestohet shtetasi i RMV-së, në Kosovë

Ministria e Punëve të Brendshme njoftonë se me 6 prill ështëarrestuar një…

Nga nesër punonjësit e institucioneve publike që s’kanë certifikatë të vaksinimit ose teste, s’do të lejohen në punë

Të gjithë punonjësit e institucioneve publike, si dhe personeli i ndërmarrjeve publike…

“Bombat” e godasin edhe Talat Xhaferin

El Cheka sot ka publikuar një përgjim telefonik mes Ali Ahmetit dhe…

Ambasadori italian takon Kurtin, kërkon formimin e shpejtë të Qeverisë së re

Ambasadori i Italisë në Kosovë, Nicola Orlando ka takuar sot liderin e…

Sondazhi nga Pyper: Mbi 60% e respodentëve janë të kënaqur me përfaqësimin e Kosovës nga Kurti në takim me Merkelin

Pyper, si platformë e specializuar për matjen e opinionit publik, në bashkëpunim…