Në njërën nga bombat e publikuara nga El Cheka dëgjohet se si Fatmir Besimi I jep përkrahje një femre kur bisedohet për të holla. Fatmir Besimi I thotë që të mos brengoset fare për atë punë!

Në vazhdim e keni postimin nga El Cheka:

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaçi

Ja nga kush presim të zyrtarizohet gjuha shqipe nga këta që flasin edhe në mes veti maqedonisht, ja Fatmir Besimi sa mundësi i jep shfalerkës së tij, dhe sa për para i thot DON’T WORRY.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

A do të përfundojë Gordana Jankulloska në burg?

A do të përfundojë Gordana Jankulloska në burg? Përgjigja e kësaj pyetje…

Nuk respektoi masat kundër virusit korona, policia arreston 57-vjeçarin nga Gostivari

Dje rreth orës 20:00 në fshatin Dobridoll të Gostivarit, policia ka arrestuar …

Përleshje në Gostivar, një person përfundon në spital tjetri në polici

Gjatë ditës së djeshme në Gostivar në rrugën “Ilindenska”, zyrtarët policorë kanë…

Iftar të dinjitetshëm për agjëruesit skamnorë

Agjëruesit skamnorë të Shtipit, nuk bredhin nëpër kontenjere dhe as nuk trokasin…

Pendarovski: Jemi të zhgënjyer nga BE-ja

Presidenti Stevo Pendarovski thotë se ndjehet i zhgënjyer me BE-në për shkak…