Një krim i rëndë ka tronditur sot Prizrenit. Pas një mosmarrëveshje babë e birë, ky i fundit e ka goditur me thikë duke e lënë të vdekur.
Viktima është 50-vjeç ndërsa djali i tij ka përfunduar në pranga të policisë.
Burimet e IndeksOnline kanë thënë se vrasja ka ndodhur në lagjen “Dardania” në Prizren.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konfiskuar mjetin me të cilin është kryer vepra.

I dyshuari, i arrestuar, është i njohur për policinë për probleme të vazhdueshme. IndeksOnline do t;iu mbajë të informuar për rastin./IndeksOnline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…