Para disa çastesh i është djegur vetura zyrtare zv/drejtorit të Burgut të Idrizovës, Femi Jonuzi.

Burime të Alsat thonë se ngjarja ka ndodhur në orët e mbrënjes. Ky është rasti i dytë që brenda një javë u digjen automjetet zyrtarëve të punësuar në burgun e Idrizovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pink: Vuçiqi informon partinë për dorëheqje, shkak “presionet” e Perëndimit për Kosovën

Presidenti i Serbisë dhe lideri i SNS-së, Aleksandar Vuçiq u tha bashkëpunëtorëve…

Nga nesër punonjësit e institucioneve publike që s’kanë certifikatë të vaksinimit ose teste, s’do të lejohen në punë

Të gjithë punonjësit e institucioneve publike, si dhe personeli i ndërmarrjeve publike…

Personi i plagosur në përleshjen e sontme, është jashtë rrezikut për jetë

Personi i plagosur në përleshjen e sontme është jashtë rrezikut për jetë…

Filipçe: Nga nesër fillojmë terapinë e kombinuar, klorikinë+azitromicinë

Ministri i Shëndetësisë, Flipçe gjatë konferencës për shtyp mbi gjendjen e koronavirusit…

Dhomat e Specializuara: Krerët e UÇK-së nuk ndahen, do të gjykohen së bashku në Hagë

Dhomat e Specializuara tregojnë që 4 të akuzuarit në Hagë do të…