Në SPB Shkup mbrëmë rreth orës 20.40 është raportuar se në një shtëpi në rrugën “Brigada e Tretë Maqedonase” në Shkup ka rënë zjarr.
Zjarri është shuar, ndërsa në shtëpi është gjetur i ndjeri S.Ç.(75) nga Shkupi.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku, ndërsa kontrolli është kryer nga zyrtarë policorë nga SPB Shkup dhe me urdhër të Prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion. Rasti është duke u zbardhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Fotografia që tregoi më së miri situatën në Capitol një vit më parë

Fotografja e Reuters, Leah Millis, mbuloi trazirat vdekjeprurëse jashtë Capitolit të SHBA-së…

Evropa ndihmon Malin e Zi për shlyerjen e borxhit prej 1 miliard dollarësh ndaj Kinës

Një institucion financiar evropian është gati për ta ndihmuar Malin e Zi…

Forcat ruse sulmojnë me raketa Odesën nga Krimeja

Forcat ruse kanë gjuajtur katër raketa Onyx në rajonin e Odesës në…

Lajçakun për përfaqësues të BE-së në dialogun Kosovë-Serbi

Mirosllav Lajçak u propozua edhe zyrtarisht përfaqësues i posaçëm i Bashkimit Evropian…

Vrasja e dyfishtë në Pejë, sot mbahet seanca dëgjimore për të arrestuarin

Në Gjykatën Themelore në Pejë sot do të mbahet seanca dëgjimore ndaj…