Një aksident i rëndë me pasoja fatale në dalje të Shkupit, rrugës për Kosovë. Siç njoftohet nga vendngjarja në alsident ka humbur jetën një person.

Policia ka dalë në vend ngjarje por nuk ka të dhëna shtesë.
Jozyrtarisht mediumet raportojnë se bëhet fjalë për emigrant nga vendet e largëta si Siria, Afganistani ose Pakistani.

Dyshimet e para janë se ai ka rënë nga ndonjë mjet transportues me të cilin është vozitur ilegalisht drejt Kosovës dhe më pas është goditur nga ndonjë kamion tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Vuçiq e kritikoi gazetarin serb, sepse e pyeti për targat RKS

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se nuk ka afate dhe…

2-vjeçari bie nga dritarja e restorantit të njohur shqiptar në kohën e Iftarit

Një fëmijë 2-vjeçar ka rënë mbrëmë nga dritarja e katit të parë…

Greqia vaksinë me detyrim për disa kategori

Mitsotakis: Punonjësit e shëndetësisë dhe të azileve, të parët Greqia ka vendosur…

Kina akuzon SHBA-në për nxitje të “panikut” rreth koronavirusit

Qeveria kineze ka akuzuar Shtetet e Bashkuara për nxitje të “panikut” në…

18 të bllokuar nga shembja e ndërtesës në Kinë, arrestohen ndërtuesit

Të paktën nëntë persona janë arrestuar pas shembjes së një ndërtese në…