Pamje dramatike tregojnë se si një grua e godet vazhdimisht një burrë duke e lënë të gjakosur pasi që e gjeti duke folur me një grua tjetër.

Ngjarja ka ndodhur të shtundën në qytetin e Glasgou në Skoci.

Asnjë nga personat tjerë nuk ka reaguar teksa shikon se si gruaja po e rrihte këtë burrë.

Viktima që në asnjë moment nuk po mundohej të mbrohej në fund e shtyn gruan duke e rrëzuar atë përtokë dhe largohet tërësisht i gjakosur.

Pamjet janë publikuar nga pronari i barit që i ka dërguar ato po ashtu në gjykatë.

https://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2019/07/19/8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…