Angela Merkel është dridhur për herë të dytë këtë muaj, duke shtuar frikën për shëndetin e saj.

Një video e publikuar në internet shfaq Angela Merkel duke u dridhur, përderisa u takua me Presidentin Frank-Walter Steinmeier të enjten – por zëdhënësi i saj thotë se kancelarja gjermane është “mirë”.

Në video, mund ta shihni duke i palosur krahët, siç duket, në përpjekje për të ndalur dridhjen e madhe të duarve dhe trupit, transmeton Gazeta Express.

Pamjet nga afër tregojnë momentin kur Merkel fillon të dridhet tmerrshëm. Shikojeni:

https://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2019/06/27/2690386248760474483/636x382_MP4_2690386248760474483.mp4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Do të hapen dyqanet, restorantet e kafenetë, ja vendi i parë në Europë që planifikon të dalë nga izolimi

Synimi është nga 14 prilli. Dyqanet e vogla deri në 400 metra…

Deklarata shokuese e zyrtarit kinez: Koronavirusin në Kinë e solli ushtria amerikane

Zëdhënësi i Ministrisë së Jashtme të Kinës Zhao Lijian ka bërë deklaratë…

VIDEO / Ushtari izraelit qëllon me plumb pas shpine palestinezin… për qejf

Ky është momenti shokues kur një ushtar izraelit është regjistruar duke qëlluar…

Boris Johnson në Elysee si në shtëpi, këmbët mbi tryezë në takimin me Macron

Në fotot zyrtare me këmbët në tryezë. Më shumë sesa vetë Brexit,…

I doli para një tufë luanësh, udhëheqësi “ngrin” në vend

Një udhëheqës i një ekspedite u trondit kur po ndiqte gjurmët e…