Derisa kryeministri Zoran Zaev ka mbajtur fjalimin e tij para përfaqësuesve të vendeve të ndryshme të botës në Kombet e Bashkuara, bashkëshortja e tij Zorica në shoqëri të një femre të panjohur dhe ministres së financave Nina Angelovska gjatë gjithë kohës kanë luajtur dhe shkruajtur nëpër telefona.

Video në vazhdim:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

VMRO DPMNE nesër në protestë për “27 Prillin”, Mickoski: Liri për mbrojtësit e kushtetutës

VMRO-DPMNE nesër në orën 11:00 do të protestojë, duke mbështetur të dënuarit…

Rreth 940 mijë shqiptarë të arsimuar duan të largohen nga Shqipëria

Në fillim të viteve ‘90 shqiptarët donin të jetonin në Europë, tani…

Bjellorusia së shpejti mund ta sulmojë Ukrainën

Bjellorusia, një aleat i ngushtë rus, mund të sulmojë së shpejti Ukrainën…

Sela: “Qeveria e Maqedonisë sot bie”

Kryetari i Aleancës për shqiptarët, Ziadin Sela ka folur shkurt para gazetarëve…

Mungesa e transparencës rrit mosbesimin ndaj propozimit francez

Propozimi i Francës për zgjidhjen e një kontesti midis Shkupit dhe Sofjes, që…