Kliko linkun

https://www.facebook.com/vardar.news/videos/2206778432724703/?t=10

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Pas stuhisë, Greqia goditet nga një tërmet i fuqishëm

Ditë më parë, Greqia, u përballë më stuhi të fuqishme, ku la…

Prej sot pa pajisje dimërore në automjete

Sot përfundon obligimi për posedim të obliguar të pajisjes dimërore në automjete,…

155 persona të arrestuar për shkelje të orës policore

Gjatë 24 orëve të kaluara, 722 personave u janë dhënë vendime për…

Nga neser, letërnjoftimet policia ua sjellë te shtëpia

Për të lehtësuar rrëmujën në Shërbimin Administrativ të Ministrisë së Brendshme, por…

VMRO dhe LSDM përplasen për “bombat” e reja

LSDM dhe VMRO DPMNE edhe sot janë përplasur rreth incizimeve të reja…