Gjyla Çeliku /

Katica në arrest shtëpiak, lirohet nga burgu!!! Është koha që shqiptarët e Maqedonisë së dreqit t’i bëjnë pyetje vetes: A thua kujt i konvenon që shqiptarët të dënohen me burg të përjetshëm, ndërsa maqedonasit kriminelë të gjithë u liruan?! Ky shtet nuk bëhet shtet sepse veprohet në mënyrë të padrejtë!

U krijua një PSP në Maqedoninë e dreqit vetëm për shpërlarje parashë dhe defokusim të opinionit, zhvatje, biznes, show të herëparsershme, aktorët të ndryshëm nga të gjitha sferat jetësore dhe të gjitha gjinitë. Lojëra të pista me përfundim të errët!

Kalben shqiptarët, shijojnë lekët e vjedhura kriminelët disa në Hungari e disa në shtëpi! A është kjo qytetaria Zoran Zaev dhe për këtë ti bart përgjegjësi me partinë që e përkrahe në zgjedhje dhe qeverisni bashkë BDI-në!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Ku jeni “komandanta” të 2001-shit, pse po heshtni për komandant Sokolin!

Nuzemedin Imeri / Vëllezër e Motra, Të dashur bashkëkombës, të flasësh për…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…