‘Superushqimi’ që ka ndihmuar Messin, Ronaldon dhe Benzemën

Po bëhet gjithnjë e më e zakonshme që lojtarët e futbollit t’i…

Ushtria armene hap zjarr ndaj pozicioneve azerbajxhanase

Ministria e Mbrojtjes së Azerbajxhanit njoftoi të enjten se njësitë e ushtrisë…

USHT-ja ka historinë e vet të pamohueshme nga askush

Shaqir Fetai paska shprehur dhe publikuar një “urim” me rastin e 27…

Pesë frutat që ju ​​mbajnë të hidratuar gjatë ditëve me vapë

Shalqiri Ky frut i verës është i njohur për përfitimet e tij…

Çfarë ndodhi në emisionin e Arbana Osmanit? Ndërhyjnë me shpejtësi efektivët e policisë, ka të arrestuar

Mbrëmjen e sotme programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi historinë…

Aksident trafiku në Qarkoren e Shkupit

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në Qarkoren e Shkupit në…

“Gjuha e urrejtjes”, Spasovski: Prokuroria të jetë më efikase, t’i procedojë rastet si ajo e “komitave”

Rasti i fundit kur një grup i tifozëve “Komiti” në lagjen Gjorçe…

Policia rrah brutalisht një person në mes të rrugës

Në rrjetet sociale sot është shpërndarë një video ku shihet se si…

Kuvendi nuk respekton gjuhën shqipe, deputetët shqiptarë fajin e hedhin tek Talat Xhaferi

Edhe pse e rregulluar me ligj, gjuha shqipe vazhdon të injorohet nga…