Tifozët shqiptarë hyjnë në ring dhe godasin me grushte boksierin kolumbian (VIDEO)

Ka eskaluar meçi i boksit në mes të Denis Nurjes dhe boksierit…

Shpërthime të fuqishme në veri të Kosovës

Tri shpërthime janë dëgjuar në Mitrovicë të Veriut, te “Tre Rrokaqiejt”, pas…

Arrestohet një i arratisur nga burgu i Idrizovës

Një i arratisur nga “Idrizova” është kthyer në vuajtje të dënimit me…

OBSH: Spitali më i madh në Gaza është kthyer në një zonë vdekje

Spitali më i madh i Gazës është bërë një zonë vdekjeje, tha…

Abazoviq për Banjskën: E ka dëmtuar pozicionin e Serbisë – Kurti i kishte disa paralajmërime

Abazoviq për Banjskën: E ka dëmtuar pozicionin e Serbisë – Kurti i…

Jordania dënon sulmin ndaj spitalit Al-Shifa

Ministria e Jashtme e Jordanisë e ka dënuar sulmin e forcave izraelite…

Vazhdon seanca gjyqësore ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Procesi gjyqësor ndaj Hashim Thaçit, Jakup Krasniqit, Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit…

Aksion policor në Reçicë të Vogël, gjendet armatim

Me datë 13.11.2023 në ora 15:00 në fshatin Reçicës së Vogël Tetovë,…

Masa të rrepta sigurie për ndeshjen Kosovë-Izrael

Kosova dhe Izraeli do të përballen në kuadër të rrethit të tetë…

Kurti udhëton për në Austrisë, merr pjesë në Forumin Ekonomik të Vjenës

Kryeministri  i Kosovës, Albin Kurti, nga Parisi i Francës ku mori pjesë…