Edhe sot në rrjetin social facebook, në profilin El Chekaa janë publikuar ‘bomba’.

Kësaj radhe El Cheka dhe mbështetësit e tij, me dy përgjime i rikthehen bisedave të Ali Ahmeti dhe Sadulla Durakut dhe për herë të parë vijnë edhe me një përgjim, bisedë të zhvilluar mes kryetarit të Dibrës, Ruzhdi Lata dhe Ali Ahmetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Mediat maqedone: Zbulohet lidhja e kryeministrit Zaev me ndërtuesit e Spitalit Modular që u dogj në Tetovë

Qendrat spitalore për Covid si ajo që u dogj mbrëmë në Tetovë…

Vdes 27 vjeçarja në Bosnjë e Hercegovinë si pasojë e plagëve nga tërmeti

Një grua 27 vjeçare në Bosnje e Hercegovinë ka mbetur e vdekur…

Vazhdimi i mandatit të Speciales, reagon OVL-UÇK

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të OVL e UÇK-së, Faton Klinaku ka…

Votuesit ja kujtonë deklaratat Gashit: Asnjëherë koalicion me BDI!

Votuesit ja kujtonë deklaratat Gashit: Asnjëherë koalicion me BDI! Gashi: Çfarë interesi…

Kosova dhe Shqipëria drejt hekurudhës Durrës-Prishtinë

Shqipëria dhe Kosova do të lidhen edhe përmes linjës hekurudhore Durrës-Prishtinë, në…