Biznesmeni Zoran Azmanov në Prokurori ka denoncuar se është shantazhuar nga personat e akuzuar në rastin “Reket”. Këtë e konfirmoi për Alsat dhe tha se e di që ka edhe biznesmenë të tjerë që e kanë bërë të njëjtën, por nuk do t’i zbulojë emrat e tyre. Konfirmim se shtohet numri i viktimave në këtë rast erdhi edhe nga prokurorja Vilma Ruskoska.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Fati i PSP-së, Deskoska optimiste për Ligjin

Në pritje të raportit të KE-së, pushteti dhe opozita nuk japin sinjale…

Edhe pse u paralajmërua për sot, në pikëpyetje vazhdimi i seancës konstituive

Edhe përkundër paralajmërimit që erdhi mbrëmë vonë nga lideri i BDI-së, Ali…

Jetimat e Ballkanit ndërtojnë edhe 28 shtëpi në Pejë, Klinë e Deçan

Kastrati ka thënë se në komunën e Pejës do të ndërtohen 12…

Nesër protestojnë punonjësit e gjykatave

Prej orës 9 e 30 minuta deri në orën 11, nesër gjykatat…

Lajm i fundit/ “Komitët” sulmojnë me thika disa kosovarë në Shkup

Pas ndeshjes midis Vardarit dhe Shkëndijës, tifozët Komitët kanë rrahur tre shtetas…