MPB njofton se gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 21:00 është arrestuar 53-vjeçari A.A. nga Kumanova pasi te i njëjti është gjetur drogë. Nga MPB shtojnë se tek i njëjti është gjetur kokainë.

“Gjatë kontrollit tek ai, në rrugën “Cigllana Vardar” në Kumanovë, është gjetur kokainë, ndërsa gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer më pas me urdhër të gjykatës, është gjetur edhe kokainë dhe një peshore digjitale”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Berisha takon Buxhovin:”NDAJMË TË NJËJTAT MENDIME PËR KOSOVËN DHE SHQIPERINË”

Ish-kryeministri shqiptar dhe ish-lider i PD-së, Sali Berisha ka takuar sot në…

OBSH: Në Maqedoni paguhen harxhime enorme për…

Thuajse gjysma e amvisërive në RMV kanë paguar privatisht për shërbimet mjekësore.…

Kosova shënon 13-vjetorin e miratimit të Kushtetutës

Më 9 prill të këtij viti bëhen 13 vjet prej kur Kuvendi…

Qeveria: Nisin negociatat me MCC-në për projektin energjetik 200 milionë dollarësh

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, dje në vizitë në Amerikë është takuar…

Osmani takohet me Escobar, Peach dhe Sarraz: Integrimi i Kosovës, përgjigje për parandalimin e agjendës ruse

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar në takime të ndara me…