Pjestarë të policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë, sot (20-shtator) rreth orës 06.00, kanë privuar nga liria 47- vjeçarin N.E. nga Tetova.

Gjatë bastisjes, e cila është realizuar me urdhër të gjykatësit, në shtëpinë e tij është gjetur heroinë, me ç’rast është mbajtur në Stacionin policorë Tetovë dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të inicohet padi adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Biden kërkon nga aleatët e G7-ës që të kundërveprojnë ndaj ndikimit të Kinës

Presidenti amerikan, Joe Biden, në ditën e dytë të Samitit të G7-ës…

Pas lajmit të rremë për tërmetin dy gazetarë shoqërohen në polici

Dy gazetarë janë shoqëruar në polici pas lajmit të rremë se një…

Mbyllet për 30 ditë tregu i Gostivarit

Komuna e Gostivarit bëri të ditur se tregut i qytetit të Gostivari…

Kurti në mbledhjen e parë të Qeverisë: Karriget i kemi por jam i bindur që më shumë do të rrimë në këmbë për shkak të punëve

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka mbajtur mbledhjen e parë, solemne të…

Ende mister shkaqet e zjarrit në kampin e refugjatëve, përjashtohet zjarrvënia

Autoritetet greke kanë përjashtuar çdo mundësi se zjarri në kampin e refugjatëve…