Një baba 41-vjeçar nga Tetova në orët e para të ditës së sotme ka raportuar në polici se ka qenë i sulmuar fizikisht nga djali i tij 19-vjeçar. Nga SPB-Tetovë thonë se po punohet për zbardhjen e rastit.

“Një dyzet e një vjeçar nga Tetova, mbrëmë (17-janar), rreth pesëmbëdhjetë minuta pas mesnate, në SPB Tetovë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i tij 19-vjeçar në rrugën “Jane Sandanski” në Tetovë. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar”, thonë nga SPB-Tetovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Gjykata e Apelit Shkup i anuloi seancat publike dhe debatet e caktuara për muajin e ardhshëm

Seancat publike dhe debatet para Gjykatës së Apelit Shkup, të cilat janë…

Macron dhe Scholz do të flasin me presidentin kinez

Presidenti francez Emmanuel Macron dhe kancelari gjerman Olaf Scholz pritet të mbajnë…

Ukrainë, sulmohet treni për evakuimin e refugjatëve

Një tren pasagjerësh që po bënte rrugën për të marrë refugjatët që…

Mitsotakis: Maqedonia e Veriut po kalon kohë të vështira, Greqia është e gatshme të ndihmoj

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis, në takimin me kryeministrin Dimitar Kovaçevski, theksoi…

Osmani për vizat: Shkoj me shpresë në Bruksel, por pa shumë pritshmëri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se niset me shpresë drejt…