Policia ka privuar nga liria 60-vjeçarin S.Z. nga Gostivari, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga 39-vjeçari B.I. nga Çegrani i Gostivarit se rreth orës 16:45 para një objekti komercial në rrugën “Ilindenska” në Gostivar është sjellë në mënyrë agresive ndaj tij dhe e ka kërcënuar , për shkak të keqkuptimeve të caktuara lidhur me një rast gjyqësor. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit S.Z. do t’i përgatitet një parashtresë adekuate.TS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Ish-nxënësja theri me thikë një nxënëse dhe një mësuese në një shkollë të Beogradit

Një ish-nxënëse shfrytëzoi një thikë për të therur një nxënëse (15) dhe…

Gjermania dëshiron të blejë tanket “Leopard 2” që ia kishte shitur Zvicrës

Gjermania dëshiron të blejë tanke kryesore luftarake “Leopard 2”, të cilat më…

Australia këshillon qytetarët të mos udhëtohet në Maqedoni, përmenden edhe sulmet e mundshme terroriste

Australia u rekomandon qytetarëve të mos udhëtohet në Maqedoni për shkak të…

Zjarret djegin Spanjën dhe shkaktojnë katastrofë në Sardenjë

Zjarre të shumta janë përhapur në pjesë të Evropës Jugore, duke shkatërruar…