Pjestarët e policisë të SPB-Tetovë, dje (11-korrik) rreth orës 10:00 në rrugën Shtipska në Tetovë, kanë privuar nga liria personat E.E.(36) dhe E.P.(37) nga Gostivari, pasi që gjatë kontrollit t kryer ndaj tij është gjetur dhe sekuestruar heroinë. Të dy janë ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të përgatiten parashtresat përkatëse. /TS/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Bebe Rexha në hall me peshën, dilema që e shqetëson

Bebe Rexha është në hall të madh me peshën. Këngëtarja dëshiron që…

Letra e ambasadores amerikane Ageler shkakton “tërmet” në gjyqësor dhe Qeveri

Gazetar: Adrian Kerimi Letra e ambasadores amerikane Angela Aggeler të cilën Alsat…

Koronavirusi / Pentagoni vendoset në karantinë

Ndërtesa e Pentagonit është vendosur në karantinë, ndërsa Departamenti i Mbrojtjes i…

Edhe Britania e Madhe dërgon sistem të avancuar raketor në Ukrainë – ka një rreze veprimi prej 80 kilometrave

Sekretari britanik i Mbrojtjes, Ben Wallace, ka konfirmuar se Britania e Madhe…

Dosja e rastit të Hysni Gucatit e Nasim Haradinajt i kalon trupit gjykues

Dosja e rastit të ish-krerëve të Organizatës së Veteranëve të Luftës, Hysni…