Sot (13-mars) rreth orës 04:30, në rrugën “Vidoja Smilevski-Bato” në Tetovë, zyrtarë policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria personat M.M. (19), B.K. (19) dhe S. I. (19), tre nga Tetova. Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre në automjetin “Toyota Aigo” me targa të Tetovës, me të cilin ishin transportuar dhe drejtuar nga M.M., është gjetur marihuanë. Ata janë ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit dhe do të përgatiten parashtresapërkatëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Gjenden rrënojat e aeroplanit me 28 persona, të zhdukur në Rusi – ekziston frika se nuk ka asnjë të mbijetuar

Ekipet e kërkimit kanë gjetur rrënojat e aeroplanit të pasagjerëve An-26 me…

Ish-kryetari i Shtërpcës dyshohet se kërkoi para e dhurata në këmbim të lejeve për ndërtime në Brezovicë

Ish-kryetari i Komunës së Shtërpcës, Bratisllav Nikolliq, po dyshohet të ketë marrë…

Fryn erë konflikti; çfarë kërkon vërtet Putini nga Biden!

Shenjat janë të qarta: samiti i Gjenevës mes Joe Biden e Vladimir…

Kërcënon Dodik: Do ta formojmë ushtrinë e Republikës Serbe

Anëtari serb i Presidencës së Bosnje-Hercegovinës, Milorad Dodik tha në një intervistë…

Proteston Sindikata e Pavarur e Policisë, shkaktohet kaos në trafik

Në shenjë revolte për pagat e ulëta, Sindikata e Pavarur i Policisë…