Kryetari i Komunës së Gostivarit dhe njëherit Sekretar gjeneral i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte me fillim në ora 21:30, do të jetë mysafir në emisionin më të shikuar debatues ClickPlus në TV21 me gazetarin Fatmir Aliu.

Taravari sonte në ClickPlus do të flas shumëçka.

Emisionin ClickPlus do të mund ta ndiqni në Televizionin 21 dhe në rrjetin sociale Facebook TV21 me fillim në ora 21:30.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Hajdari deklarohet për kthimin e mundshëm të masave të reciprocitetit ndaj Serbisë

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari është deklaruar sot në…

Arrestohen kreatori dhe administratori i grupit “Javna Soba”

Prokurria Themelore Publike-Shkup gjatë ditës së djeshme deri tek Ministria për Punë…

Vrasja në Batllavë: Prokuroria ndalon për 48 orë të dyshuarin

Personi i dyshuar për vrasjen në Batllavë është ndaluar në mbajtje për…

“Luftëtari Ujk”, filmi që e përshkruan Kinën si një superfuqi agresive dhe në rritje 

Filmi kinez “Luftëtari Ujk” i publikuar për herë të parë më 2015,…

ASh-ja deklarohet për Rezolutën e VMRO-DPMNE-së për Bullgarinë

Partia opozitare Aleanca për Shqiptarët është deklaruar për Rezolutën e VMRO-DPMNE-së për…