Prokurorja e suspenduar Villma Ruskoska sot e komentoi dorëheqjen e drejtorit të Policisë Financiare Arafat Muaremi, përcjell TV21. Sipas saj, Muaremi ka bërë paradë me dorëheqjen e tij, pasi mandati i ka skaduar një ditë para se të njoftonte dorëheqjen.

“Çfarë dorëheqje ka bërë Muaremi, ka bërë paradë. Atij i ka përfunduar mandati më 15 gusht, ndërsa më 16 ka dhënë dorëheqje”, theksoi shkurt Ruskoska.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Britania iku nga BE, por jo nga Ballkani

Qeveria e Johnson do të vijojë kontributin me trupa ushtarake në Kosovë…

Përplasje të ashpra mes policisë greke dhe migrantëve

Edhe në ditën e shtatë pas lëshimit nga kampet, vazhduan përplasjet ndërmjet…

Ukraina thotë se trupat bjelloruse kanë hyrë në vendin e tyre – këta të fundit e thonë të kundërtën

Udhëheqësi i Bjellorusisë, Alexandar Lukashenko ka deklaruar për mediet shtetërore se forcat…

Prej nesër më pak kontroll në vendkalimin Tabanoc

Prej nesër në vendkalimin kufitar në Tabanoc do të ketë menaxhim të…

Avokati Raufi: Fatime Fetai nuk e ka drejt!

Avokati mbrojtës Naser Raufi theksoi për INA se prokurorja Fatime Fetai sot…