Rrëmbimi i kopukut Kastriotit GËNJEN qorrazi se nuk e dinte se në listë do të ishte edhe e Majta. Unë jam i 58-ti i nënshkruar, dhe ai tre vende më poshtë – 61 në listë! A nuk ishte i verbër, deputeti i shantazhuar? transmeton FOL

Jep dorëheqjen vetë. Ai u largua nga tërbimi. Vështirë është të jetosh me tradhti pas teje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Shefi i OBSH-së tregon kur mund t’i vije fundi pandemisë

Pandemia e COVID-19 do të përfundojë “kur bota të vendosë t’i jep…

Tragjedi në Kosovë | Digjet shtëpia në Gjakovë, dyshohet se janë djegur 2 fëmijë

Një tragjedi ka ndodhur sot në Kosovë. Mediat vendase raportojnë se një…

SHBA, Franca dhe Britania i bëjnë thirrje Serbisë të bashkëpunojë plotësisht me gjykatën e Hagës

Përfaqësuesit e Shteteve të Bashkuara, Francës dhe Britanisë së Madhe sonte në…

Ndizen protestat Hong Kong, policia përdor gazin lotsjellës

Në Hong Kong kanë vazhduar edhe sot protestat. Policia ka përdorur gazin…

Shkencëtari: Pandeminë e koronavirusit e shkaktuam vetë

“Tregtia e paligjshme e jetës së egër dhe dora e rënduar e…